A csütörtökön lezajlott soproni közgyűlésen a rendkívüli ülés utolsó napirendi pontja volt – ami egyébként elfogadásra került – hogy Sopron Megyei Jogú Város Közgyűlése fogadja el azt az előterjesztést miszerint városunk képviselőtestülete felkérést intéz a soproni polgárok és civil szervezetek irányába, hogy a Soros terv ideológiáján keresztül bevándorlást szervező irodák, migráns táborok ne tudjanak letelepedni városunkban. A közgyűlés után Biczi László, az MSZP önkormányzati képviselője az alábbi gondolatokat közölte portálunkkal: Biczi László önkormányzati képviselő (MSZP) : Sopron is beszállt a Sorosozásba Sopron Megyei Jogú Város Közgyűlése, a Fidesz szavazataival tiltakozást fogadott el az állítólagos Soros-terv ellen. Meggyőződésünk, hogy ezzel sajnos városunk beállt abba a sorba, ahol a gyűlöletkeltés és az emberek megosztása, egymás ellen fordítása a cél. Az időzítés is remek, karácsony előtt pár nappal, gondolom a szeretet nevében ellenségeskednek még egy picit. Bár Soros-terv nincsen, egy másik terv azonban sajnos jól működik, hogy a magyar társadalomnak egy mondvacsinált, kreált, virtuális ellenséget teremtsen a Fidesz. Orbánnak szüksége van erre a gyűlölködésre, mert amíg a nép egy nem létező ellenséget kerget, addig ő, a rokonai és a barátai lerabolhatják az országot, lebonthatják a demokratikus normákat. Jövő tavasszal választások lesznek. Aki a Fideszt támogatja az ezt a gyalázatos politikát és [...]